Zapraszamy do naszej strefy Welness z basenem, saunami, tężnią solankową i salką fitness. Przygotowując się do odwiedzin Alma MED & SPA prosimy zabrać ze sobą wygodne ubiory sportowe, kostiumy kąpielowe, obuwie sportowe, klapki oraz dużą porcję dobrego humoru i chęci do aktywnych form wypoczynku. Prosimy o korzystanie ze szlafroków, podczas odwiedzin w centrum SPA lub na basenie. Szlafroki na wyposażeniu pokoi.

Kryty basen

          Nasz kryty basen znajdziecie Państwo na parterze budynku głównego. Wymiary basenu 4,5 x 12 metrów, stwarzają możliwość przyjemnej rekreacji w wodzie. O jakość wody dbamy przy wykorzystaniu współczesnych technologii z lampami UV włącznie. Utrzymujemy temperaturę wody 28 – 29 oC. Głębokość basenu wyności 1,45 m.

Hydromasaż

          Do dyspozycji gości oddajemy dwa podwodne urządzenia masujące w basenie, działające na okolice ramion, kręgosłupa i bioder. Urządzenia te uruchamia użytkownik. Czas cyklu 5 minut – można ponawiać.

 

Tężnia solankowa

          Oferujemy mini tężnię solankową, która wytwarza specyficzny mikroklimat i jest bardzo przydatna w leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych, nadciśnienia tętniczego, stanów zapalnych zatok, rozedmy płuc, cellulitu, reumatyzmu i ogólnego wyczerpania.

Sauna fińska

         Sauna Fińska dla 4-6 osób, polecana jest miłośnikom wysokich temperatur (90-100oC ). Pobyt w rozgrzanym wnętrzu uprzyjemnia muzyka. Sauny wykonane są z selekcjonowanych gatunków jodły niemieckiej i wykończone egzotycznym drewnem abachi, które nie nagrzewa się i zapewnia komfort pobytu.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ