Zapraszamy do skorzystania z poszerzonej oferty Hotelu – pobytów prozdrowotnych. Hotel ALMA MED & SPA to już nie tylko zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało i masaże. Specjalnie dla Państwa poszerzyliśmy naszą bazę zabiegową o nowe urządzenia, jesteśmy podmiotem leczniczym, wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem księgi 000000240399.

Nasze medyczne SPA przeznaczone jest dla Gości niezależnie od wieku, zarówno osoby młode, aktywne zawodowo, niejednokrotnie przemęczone pracą, które szukają kompleksowego odpoczynku, jak i seniorzy borykający się często z uciążliwymi dolegliwościami (np. bólami stawów), znajdą w naszym pakiecie odpowiednio dobrane zabiegi, które zaprocentują odczuwalną poprawą kondycji po zakończeniu pobytu.

Zobacz pakiet prozdrowotny

Zabiegi lecznicze

Nasza oferta obejmuje aktualnie zabiegi z zakresu fizykoterapii, balneoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, elektroterapii, magnetoterapii oraz fototerapii.

 

Zabiegi nie są wykonywane w niedziele i dni świąteczne (oraz w dzień przyjazdu i wyjazdu – w zależności od terminu pobytu).