HOTEL ALMA*** MED & SPA

      Trzygwiazdkowy Hotel Alma MED & SPA położony jest nad przepięknym Jeziorem Barlineckim w sąsiedztwie Puszczy Barlineckiej oraz w pobliżu plaży, kortów tenisowych i przystani jachtowej. Wykorzystując doskonałe zaplecze przyrodnicze oraz dobroczynne działanie wody i zabiegów kosmetycznych, stworzyliśmy miejsce, gdzie można odpocząć oraz znaleźć ukojenie dla ciała i zmysłów. Alma, to SPA z duszą.

Oferujemy 86 miejsc noclegowych, w 18 pokojach jednoosobowych, 27 pokojach dwuosobowych, 1 pokoju trzyosobowym, 2 pokojach rodzinnych oraz 1 pokoju typu studio. Zapraszamy do naszej strefy Wellness z basenem, saunami, tężnią solankową, salką fitness oraz do Centrum MED & SPA z dużą gamą zabiegów leczniczych oraz zabiegów na twarz i ciało na bazie kosmetyków firmy Thalgo oraz Bielenda. Na samochody naszych gości czekają miejsca na strzeżonym parkingu hotelowym. Obsługa recepcji głównej oraz recepcji SPA w sposób życzliwy i profesjonalny przyjmuje Gości i dokłada starań, aby zapewnić im udany pobyt.

ZAPLECZE MED AND SPA ORAZ STREFA WELLNESS

          Zapraszamy do naszego centrum MED & SPA na zabiegi lecznicze oraz pielęgnacyjne, a także do strefy Wellness z saunami i tężnią solankową.

RESTAURACJA I KLUB

Skosztuj niesamowitego jedzenia w Restauracji Hotelu Alma*** Med & SPA oraz zaplanuj niezapomniane przyjęcie w naszym Klubie.

INFORMACJE DODATKOWE

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 12:00.

Cena noclegu zawiera:

 • śniadanie w formie bufetu,
 • wstęp do strefy basenowej w godzinach otwarcia:
  – basen
  – sauny
  – tężnia
  – salka fitness
 • szlafroki w pokojach
 • Wi-Fi

Opłata za parking wynosi 10zł / doba / pojazd.

Śniadania w formie bufetu w godzinach 7:00 – 10:00, a w weekendy 8:00 – 11:00.

Lunch podawany jest w godzinach 14:00 – 15:30, a w niedzielę 13:00 – 14:30.

Lunch jest serwowany do stołu i obejmuje 3 dania (zupa, danie główne, deser) + napoje bez ograniczeń (kawa z automatu – różne rodzaje, herbata – wybór smaków, sok pomarańczowy oraz jabłkowy, woda niegazowana). Lunch można dokupić do pobytu B&B w cenie 70 PLN/ osoba.

Kolacja w formie bufetu w godzinach 18:00 – 20:00. Bufet obejmuje dania ciepłe oraz wybór dań zimnych + napoje (jak przy lunchu) oraz barek alkoholowy bez ograniczeń (18:00-22:00). Kolację można dokupić do pobytu B&B w cenie w cenie: dorosły 120 PLN /os., dzieci do 16 lat 60 PLN /dziecko (kolacja dla osób do lat 18 bez alkoholu).

Hotel akceptuje pobyty z małymi zwierzętami domowymi (max do 10 kg). Opłata za zwierzę wynosi 60 PLN / doba. Prosimy o wcześniejszą informację o chęci przyjazdu ze swoim pupilem.

Nasz hotel w dobie pandemii cały czas funkcjonuje. W celu zabezpieczenia Twojego pobytu, podjęliśmy następujące kroki: na każdym piętrze, w miejscach ogólnodostępnych (przy windzie, przed wejściem do restauracji, przy bufecie oraz w toaletach) znajdziesz pojemniki ze środkiem dezynfekującym. Nasza restauracja, sala tarasowa, sala bankietowa są dezynfekowane po każdym posiłku. Państwa pokój będzie sprzątany wyłącznie na życzenie. Stosujemy się do aktualnie obowiązujących w naszym regionie wytycznych i obostrzeń odnośnie zachowywania dystansu lub noszenia masek.

 

Zgodnie z § 14 Regulaminu ubiegania się o udział w programie rządowym „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM” P.W. ALMA SC DANUTA PIECHOCKA, KAMILA PIECHOCKA informuje, że firma uzyskała Subwencję Finansową w ramach programu rządowego „TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”. Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju S.A.

HOTEL I OTOCZENIE

NASZA LOKALIZACJA