Restauracja

           Restauracja hotelowa czynna jest codziennie w godz. 15:00 – 22:00 lub dłużej, w miarę potrzeb. Klimatyzowana sala restauracyjna wraz z przyległą salą tarasową typu winter-garden mogą pomieścić jednorazowo 80 osób. W Sali tarasowej dodatkowo istnieje możliwość organizacji zamkniętych bankietów lub szkoleń.

 

.           W barze oferujemy szeroki wybór polskich i międzynarodowych alkoholi i napojów. Polecamy również duży wachlarz win. W naszej karcie menu oferujemy pełną gamę potraw: wieprzowina, wołowina, drób, ryby oraz dania jarskie. Potrawy przyrządzamy na świeżo, kładąc nacisk na kierunek ekologiczno – domowy. Obsługa restauracji jest zawsze do Państwa dyspozycji i chętnie pomaga przy wyborze potraw.

Klub

          Klub Hotelu Alma & SPA to pomieszczenie wielofunkcyjne, które dostosowujemy do potrzeb bankietowych, integracyjnych i konferencyjnych. Specjalizujemy sie w obsłudze bankietów, jubileuszy, przyjęć okolicznościowych, uroczystych kolacji, nastrojowych wieczorów muzycznych, występów artystycznych i pokazów. Programy imprez dostosowujemy do potrzeb i życzeń Gości. Możliwe jest również organizowanie imprez zamkniętych dla grup na życzenie Zamawiającego.

GALERIA ZDJĘĆ