Pakiet zimowy

Tylko do końca marca masaż leczniczy pleców w cenie pakietu*!

(*promocja nie dotyczy terminów okolicznościowych – Walentynki, Dzień Kobiet, Wielkanoc)

Skorzystaj z naszej wyjątkowej zimowej promocji – dotyczy tylko pobytów pakietowych

Zarezerwuj pobyt pakietowy HB+ lub ALL INCLUSIVE, a w standardowej cenie otrzymasz dodatkowo masaż leczniczy pleców (30 min).

Pobyty na minimum 2 doby (a już od 3 doby dodatkowy rabat na cenę całego pakietu)

Opcje do wyboru:

  • ALL INCLUSIVE:

Pełne wyżywienie wraz z napojami przez cały dzień, a wieczorem dodatkowo barek alkoholowy – śniadania, obiady i kolacje, a także zimne i gorące napoje (kawa, herbata, woda i soki w godz. 07:00- 22:00), w tym barek alkoholowy z polskimi trunkami, który będzie dostępny są dla Ciebie od 18:00 do 22:00.

  • HB+:

Pobyt z 2 posiłkami – obfite śniadania i smaczne obiadokolacje z daniami na zimno i na ciepło. Podczas obiadokolacji do dyspozycji napoje bezalkoholowe (zimne i gorące napoje (kawa, herbata, woda i soki) i barek z polskimi trunkami (18:00-22:00)

Dodatkowe atrakcje:

🎶 Wieczorek z Muzyką: W piątki lub soboty (przy odpowiedniej liczbie gości) organizujemy wieczorek z muzyką, aby umilić Państwu wieczór przy dźwiękach muzyki na żywo.

Ponadto często wprowadzamy specjalne oferty na dodatkowe atrakcje w hotelu – sprawdzaj naszą stronę i media społecznościowe na bieżąco!

🏃 Dla zainteresowanych Gości organizujemy spacery Nordic Walking (krótkie szkolenie z instruktorem oraz wypożyczenie kijków w cenie pobytu) oraz Aqua Aerobic lub gimnastykę w naszej salce fitness. Zadbaj o swoje ciało i dostarcz sobie trochę ruchu!

🫧Specjalne korzyści tylko do pobytu pakietowego!

Kupując pakiet, dodatkowo uzyskujesz dostęp do naszych specjalnych zestawów zabiegów w preferencyjnych cenach. Zabiegi SPA oraz lecznicze do Twojej dyspozycji. Sprawdź nasze atrakcyjne ceny!

Ceny:

PAKIET ZIMOWY PLN
Długość

pobytu

Pakiet HB Pakiet all incl.
2 noclegi 580 zł 730 zł
3 noclegi 801 zł 1008 zł
4 noclegi 1068 zł 1344 zł
5 noclegów 1275 zł 1605 zł
6 noclegów 1530 zł 1926 zł
7 noclegów 1624 zł 2044 zł

DODATKOWO

 Usługi dodatkowo płatne: 

  • parking dozorowany 10 pln/auto/doba 
  • pozostałe zabiegi w centrum SPA – polecamy wybór dodatkowych zabiegów, które dopełnią pobyt i pozwolą w pełni zadbać o ciało i duszę. Aby mieć gwarancję skorzystania z dodatkowych zabiegów prosimy o zamówienie ich przed rozpoczęciem pobytu (oddzielnie dla każdej osoby). Prosimy o kontakt e-mailowy na adres office@hotelalma.pl z informacją o wybranych zabiegach dodatkowych. Zabiegi zostaną zaplanowane po wpływie zadatku na pobyt. 

INFORMACJE O POBYCIE

  • pobyt rozpoczyna się lunchem, a kończy śniadaniem 
  • doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:000, a kończy o godz. 12:00 
  • hotel przyjmuje małe zwierzęta (do 10 kg) – 60  PLN/ doba 
  • w całym hotelu jest bezpłatny dostęp do WiFi

Rezerwacja:

Telefonicznie: +48 95 746 35 53
Mailowo: office@hotelalma.pl